O Nas

Strona Główna // O Nas

„Warsztaty kawowe” to Szkoła Baristów wywodząca się ze znanego od lat w całej Polsce serwisu caffeprego.pl, którego celem od zawsze jest szerzenie Polskiej Kultury Kawowej.

Jednocześnie, aby wyjść na przeciw zapotrzebowaniu Restauratorów i Kierowników Hoteli, ofertę szkoleń baristycznych poszerzyliśmy o szkolenia dla Managerów Restauracji i Hoteli, dla kelnerów… Każdy właściciel restauracji czy hotelu może powierzyć nam swoich ludzi, mając pewność, że wyszkolimy ich na profesjonalistów. Nasza ekipa składa się z samych zawodowców, ludzi związanych z branżą gastronomiczną wiele lat, znających bolączki i problemy restauracji i hoteli od „kuchni”.

Nasi szkoleniowcy:

BARTŁOMIEJ ZĘBALA

Od ponad 11 lat poznaję i tworzę świat związany z tematyką kawy. Pracuję jako trener Warsztatów Kawowych. Jestem współautorem mieszanek kaw Passjona i Finetta. Pomogłem otworzyć inwestorom m.in. kawiarnie, lodziarnie, lokale ze zdrową żywnością. Jako obserwator świata kieruję się swoim doświadczeniem, które przekazuję podczas szkoleń. Do zobaczenia na najbliższym szkoleniu.

Szymon Zębala

Od kilku lat poznaję i tworzę świat związany z kawą. Jestem Trenerem Warsztatów Kawowych. Uwielbiam kiedy kawa po prostu jest najlepsza. Wiem jak to robić i bardzo lubię dzielić się tą wiedzą. Przyjdź na kurs baristy i porozmawiajmy o kawie przy kawie. Zapraszam.

Piotr Bukalski

Ja po prostu uwielbiam kawę! Zajmuję się nią już 17 lat i cały czas odkrywam na nowo.
Jestem współautorem mieszanek kaw Passjona i Finetta, założyłem szkołę baristów Warsztaty Kawowe.
Kochani, ja też zaczynałem od rozpuszczalnej! Zapraszam.